Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie muzealne z okazji Dnia Matki, połączone z wernisażem wystawy kolekcjonerskiej „Być Kobietą” ze zbiorów Teresy Pyka.
To będzie wieczór poświęcony kobiecości, pięknu i wspomnieniom – pełen sztuki, muzyki i poetyckiej refleksji. Wystawie towarzyszyć będzie koncert fortepianowy Piotra Prokopowicza oraz recytacja poezji w wykonaniu Pauliny Peszko-Kostrząb, które nadadzą wydarzeniu szczególny, nastrojowy charakter.
📅 27 maja 2026 r. (środa)
🕔 godzina 17:00
📍 Muzeum Historyczne – Pałac w Dukli
Do zobaczenia!
